Gizlilik Politikası

Burada belirtilen gizlilik politikası ve kullanım koşulları; Personel Denetim uygulaması Google Play Store ve IOS App Store’da yayınlanan bütün mobil uygulamaları için geçerlidir. Bu uygulamaları mobil cihazınıza yükleyerek, bu metinde yer alan gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Bu koşulları kabul etmiyorsanız bu uygulamaları mobil cihazınıza yüklemeyiniz.

PDKS Uygulaması, sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

PDKS Uygulaması, işbu Gizlilik Politikası’nı Platform üzerinden ya da e-posta vasıtasıyla bildirerek dilediği zaman değiştirebilir. Patron PDKS’nın değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri bildirim tarihinde yürürlük kazanır.

Uygulamalarımızda, Girilen Veriler şifreli sunucularda sadece Özçelik Meşrubat A.Ş.nin görebileceği şekilde depolanır ve 3. şahıs yada kurumlar ile paylaşılmaz. Konum kullanımı: Konum sadece personeli denetlemek için kullanılır. Konum doğru ise uygulama kullanabilir. Uygulama, size ait herhangi bir kişisel bilgiyi toplamaz ve sizden bu yönde bir talepte bulunmaz.